Pokazy i Warsztaty robienia słodyczy

.

Zaproś nas na fantastyczne spersonalizowane lizakowe warsztaty!!!

Już teraz zaproś słodki świat do siebie!

 

 

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaproponować warsztaty z własnoręcznego tworzenia lizaków dla Państwa podopiecznych i nie tylko! Nasza profesjonalna para karmelarzy podróżuje po kraju z przenośną linią produkcyjną umożliwiającą wytwarzanie lizaków w każdym miejscu na ziemi.

 

POBIERZ

Niestety zapisy na warsztaty cukiernicze w lokalu zostają całkowicie wstrzymane do odwołania.

 

Przyjmujemy zapisy na pokazy wyjazdowe pobierz ofertę

 

KARMELKOWO_OFERTA_POKAZOW_SZKOLNYCH_2023

Z wielką przyjemnością pragniemy zaproponować Państwu warsztaty z własnoręcznego tworzenia lizaków, dedykowane zarówno Państwa podopiecznym, jak i wszystkim zainteresowanym! Nasz zespół profesjonalnych karmelarzy podróżuje po całym kraju z przenośną linią produkcyjną, która umożliwia wytwarzanie lizaków w dowolnym miejscu na ziemi.

 

Podczas naszych warsztatów, zapewniamy fascynujące doświadczenie, w którym uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami tworzenia lizaków. Nasza para karmelarzy z wieloletnim doświadczeniem pokaże nie tylko proces produkcji, ale także podzieli się wiedzą na temat wyboru najlepszych składników, technik formowania i kolorowania oraz innych cennych wskazówek.

 

Nasza przenośna linia produkcyjna pozwala na dostosowanie warsztatów do dowolnego miejsca, czy to w szkole, przedszkolu, placówce opiekuńczej czy na imprezie okolicznościowej. Wystarczy, że zapewnicie nam odpowiednie miejsce i gotowi jesteśmy wdrożyć warsztaty w pełni mobilne, tak abyście mogli cieszyć się tworzeniem lizaków wszędzie tam, gdzie tylko sobie wymarzycie.

 

Warsztaty z tworzenia lizaków to nie tylko doskonała rozrywka, ale także świetna okazja do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych. Dzięki interaktywnemu podejściu naszych karmelarzy, uczestnicy będą mogli odkrywać swoje umiejętności, eksperymentować z różnymi smakami i kształtami, a na końcu cieszyć się z własnoręcznie wykonanych, kolorowych i pysznych lizaków.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych mobilnych warsztatów z tworzenia lizaków, gdzie nauka staje się zabawą, a wspólne tworzenie przynosi niezapomniane chwile radości i satysfakcji. Dajcie się porwać magicznej atmosferze naszych warsztatów i cieszcie się niepowtarzalnym doświadczeniem tworzenia lizaków w każdym wybranym miejscu na ziemi.

 

ZAPRASZAMY do zabawy!

Krótko o nas 💕

5 komentarzy