Warsztaty i pokazy wyjazdowe

.Możemy przyjechać także do ciebie!

Profesjonalny i atrakcyjny pokaz warsztatowy dla twojej firmy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najsłodsza atrakcja na twoim wydarzeniu już teraz!

Karmelarstwo z Pasją – Twórz niezapomniane atrakcje na swoim evencie!

 

Z wielkim entuzjazmem przedstawiamy nasze unikalne pokazy eventowe dla firm! Jesteśmy zespołem profesjonalnych karmelarzy, którzy podróżują po całym kraju, aby dostarczyć niezapomnianych doświadczeń kulinarnej rozrywki na Państwa wydarzeniach.

 

Nasze pokazy stanowią doskonałą atrakcję i wspaniałą formę rozrywki dla uczestników. Bez względu na rodzaj wydarzenia – czy to korporacyjna impreza firmowa, konferencja, gala, targi czy spotkanie integracyjne – nasze widowiskowe pokazy z pewnością zapewnią niezapomniane wrażenia.

 

Nasi doświadczeni karmelarze doskonale opanowali sztukę tworzenia lizaków i innych słodkich przysmaków na miejscu. W trakcie pokazu zaprezentujemy proces produkcji, dzieląc się tajnikami naszego rzemiosła. Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać niezwykłe umiejętności naszych karmelarzy, obserwować, jak zwykłe składniki przekształcają się w wyjątkowe smakołyki.

 

Nasze pokazy są interaktywne i angażujące, co oznacza, że goście będą mogli nie tylko oglądać, ale także brać czynny udział w procesie tworzenia lizaków. Mogą oni wybrać swoje ulubione kolory i smaki co sprawi, że każdy lizak będzie niepowtarzalny.

 

Jesteśmy w pełni przygotowani, aby dostosować nasze pokazy do specyfiki Państwa wydarzenia. Nasz sprzęt i linia produkcyjna są przenośne, dzięki czemu możemy działać w różnych lokalizacjach, takich jak sale konferencyjne, hale wystawowe, pikniki czy przestrzenie eventowe. Niezależnie od miejsca, nasze pokazy są gwarancją widowiskowego i niezapomnianego przeżycia dla uczestników. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych wyrobów, ale także profesjonalne podejście i doskonałą obsługę. Nasz zespół karmelarzy zadba o każdy detal, aby zapewnić Państwu nie tylko wyśmienite smaki, ale także wspaniałą oprawę wizualną.

 

Zaproszenie naszych karmelarzy na Państwa wydarzenie to gwarancja niezapomnianej rozrywki, zachwytu i radości dla gości. Dajcie im możliwość podziwiania i uczestnictwa w magicznym procesie tworzenia słodkich smakołyków. Nasze pokazy to połączenie umiejętności, pasji i interakcji, które zapewnią wyjątkowe i smakowite doświadczenie na każdym wydarzeniu.

 

Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w organizacji wyjątkowych eventów. W ciągu wielu lat działalności mieliśmy przyjemność współpracować z renomowanymi firmami, takimi jak Audi, Huawei, BNP Paribas, Cisco, Revolut, Qualtrics, CH Plaza, CH Auchan, Centrum Prasowe Foksal, Grand Hotel Tiffi, Volkswagen, Novotel i wieloma innymi.

 

Nasz zespół zawsze tworzy niezapomnianą atmosferę, a nasz główny karmelarz, Natalia Lewandowska, zyskała uznanie publiczności, będąc zaproszoną do udziału w programie “Mam Talent”. Jej wystąpienia możesz zobaczyć pod poniższymi linkami, które doskonale ukazują, jak wygląda nasza praca i stanowisko produkcyjne:

 • Wystąpienie Natalii na “Mam Talent”
 • Przykładowe realizacje naszego stanowiska
 • Podgląd procesu produkcji

 

Całe nasze stanowisko jest przenośne, a jego elementy i wygląd są dostosowywane do specyfiki każdego eventu. W okresie świątecznym wzbogacamy nasze usługi o dmuchane elfy oraz dekoracje świetlnymi lampkami. Podstawowy pakiet obejmuje 3 pokazy produkcyjne, połączone z możliwością samodzielnego wykonania lizaków przez uczestników. Oferujemy dogodne warunki płatności, gdzie 50% opłaty jest wymagane przy podpisaniu umowy (jako gwarancja rezerwacji terminu), a pozostałe 50% jest płatne po zrealizowanym evencie, z terminem płatności wynoszącym 7 dni. Czas trwania jednego pokazu wynosi 1 godzinę, a nasze stanowisko produkcyjne może obsłużyć do 200 uczestników, w zależności od preferowanej wielkości lizaków.

 

W cenie naszej usługi zapewniamy:

 • Transport na terenie całej Polski
 • Montaż i demontaż stanowiska
 • Mobilne stanowisko produkcyjne
 • 2-osobowy zespół prowadzący pokazy i warsztaty
 • Opakowania na wynos w postaci folijek i wstążeczek, aby uczestnicy mogli zabrać ze sobą więcej lizaków
 • Możliwość dostosowania kolorystyki frontów stanowiska do kolorów eventu
 • Po zakończonym evencie, pozostałe lizaki przekażemy w Państwa ręce

 

Poniżej znajdują się zdjęcia naszego stanowiska, na których możecie zobaczyć różne konfiguracje i dostosowania do różnych eventów.
W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi stworzyć dla Was niezapomniane wrażenia na każdym wydarzeniu!

Warunki powierzchni pokazowej do obligatoryjnego przygotowania przez inwestora to:

 • Podłączenie do prądu optymalne, 5 kW (!) w momencie nie zapewnienia odpowiedniego podłączenia do prądu nie będziemy w stanie przeprowadzić pokazów.
 • Odległość do najbliższego punktu sanitarnego ok. 100m.
 • Wielkość stanowiska 3 x 3 metry
 • Przy eventach na świerzym powietrzu- zadaszenie/ namiot
 • Płaska, równa powierzchnia

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego ([email protected]) lub telefonicznego 535-585-301.

Pokaz slajdów:

Warsztaty karmelarskie dla firm

Nasze Filmy:

Natalia Lewandowska Mam Talent 2022

Pokazy z robienia lizaków w szkole:

Event na świeżym powietrzu

Krótko o nas 💕

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału youtube:

 

https://www.youtube.com/@Karmelkowo.manufaktura

Oferta wyjazdowa do pobrania:

 

OFERTA POKAZOW SZKOLNYCH 2023.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.